Bu sitede arayın. Örneğin: uykusuz dergisi

9 Mayıs 2018 Çarşamba

Tüm Karikatürler

Erdil Yaşaroğlu Kimdir?

Erdil Yaşaroğlu {D.1971, İstanbul}
1971 yılında İstanbul'da doğan Yaşaroğlu'nun ailesi aslen Rize'nin Ardeşen ilçesindendir. Henüz 9 yaşındayken karikatür çizmeye başlayan Erdil Yaşaroğlu'nun ilk profesyonel çizimleri 1989 yılında Güneş gazetesinde yayımlanmıştır. Yaşaroğlu, aynı sene Limon dergisine girdi ve dergi LeMan adını aldıktan sonra da 2002 yılına dek orada karikatür çizmeye devam etti. 1990 yılında Plastip Show isimli programla televizyon dünyasına da giriş yapar. Daha sonra Laf Lafı Açıyor, Televizyon Çocuğu, Beyaz Show gibi 50'ye yakın televizyon programında Görev almıştır.

1999 yılında kurduğu komikaze.net adında web sitesi bulunmaktadır. 2002 yılında arkadaşlarıyla Penguen Mizah Dergisi'ni kurdu. (2017 yılında kapanmıştır) 16 Eylül 2010 tarihinde oyuncu ve sunucu olan Begüm Kütük ile dünyaevine girdi. Yaşaroğlu dünya'nın en büyük karikatürünü çizerek Guiness Rekorlar Kitabı'na girmiştir.

Çizerin 15 adet kitabı da bulunmaktadır.

Tüm Karikatürler

Hakkında Tüm Karikatürler -

Haftalık süreli yayınlanan mizah dergisi kapakları ve karikatürler yayınlayan blog sitesi.

E-posta bültenlerine abone olun. Not: Yandaki kutucuğa e-posta adresinizi girdikten sonra gelen kutunuza gönderilen maili onaylamanız gereklidir.

Kabul Edilmeyen Yorumlar
- Siyasi propaganda
- Dini inançlara hakaret
- Manevi ve milli değerleri aşağılama ve küfür içerikli yorumlara onay verilmez.